Wyświetlenie filmu nie jest możliwe. Pobierz wideo o Senemie W formacie .h264

Proces krok po kroku

Jak prowadzimy nasze projekty:

Audyt

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani rozwiązaniami prezentowanymi na naszej stronie prosimy o kontakt, a na pewno przyjedziemy i określimy precyzyjnie Wasze potrzeby, wykonamy bezpłatny audyt stosowanych obecnie rozwiązań pod kątem możliwości pozyskiwania danych z maszyn i linii produkcyjnych. Zapoznamy się także z technicznymi aspektami komunikacji sieciowej w Państwa firmie, ale przede wszystkim wykażemy, jakie finansowe korzyści będzie miała Państwa firma po instalacji systemu.

Przygotowanie oferty

Oferta, którą dla Państwa przygotujemy będzie zawierała tylko te uzupełnienia sprzętowe i funkcjonalności programu, które są niezbędne i które zmienią jakość oceny problemów związanych z przestojami maszyn.

Instalacja i konfiguracja

Zebrane podczas audytu informacje i przyjęte ustalenia pozwalają na przygotowanie skryptów i plików konfiguracyjnych poza siedzibą klienta. Pozwala to na znaczne skrócenie czasu instalacji.

Wdrożenie

Proces wdrożenia nie wymaga przerywania pracy maszyn. Przez ustalony wcześniej okres wspólnie z klientem analizujemy dane spływające do serwera i wnosimy niezbędne uzupełnienia i korekty parametrów konfiguracyjnych.

Rozszerzenia i upgrade'y

Na życzenie definiujemy nowe analizy i raporty WEB zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Obejmujemy działaniem aplikacji następne maszyny, oferujemy kolejne wersje oprogramowania.

Opieka serwisowa

W ramach wykupionego abonamentu oferujemy konsultacje telefoniczne i poprzez pocztę elektroniczną oraz w siedzibie klienta dotyczące prawidłowej eksploatacji systemu a także pomoc w sytuacjach awaryjnych.

Standardy

Nasi pracownicy, realizujący u Państwa projekt Senema, posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w automatyce przemysłowej jak i w branży IT. Wszystkie projekty w naszej firmie prowadzimy zgodnie z metodologią PMI zachowując wysokie standardy działania.


Warning: Use of undefined constant PROJEKT - assumed 'PROJEKT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /index.php on line 502